Reklama

Dla babci i dziadka

„Jest taki jeden, no może dwa dni w roku… To Święto Babci i Święto Dziadka… Łza wówczas się kręci w oku...” Z tej okazji 21 stycznia we wtorek w Filii nr 1 odbyło się przedstawienie w wykonaniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola ,,Ciuchcia’’ w Inowrocławiu.

Przedszkolaki zaprezentowały wesołe wiersze „o Babciach i Dziadkach”, tańczyły i wyśpiewały Dziadkom życzenia.  Na zakończenie występu Dziadkowie otrzymali prezenty od swoich pociech w postaci laurek i słodkiego co nieco.

BM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama