„Jest taki jeden, no może dwa dni w roku… To Święto Babci i Święto Dziadka… Łza wówczas się kręci w oku...” Z tej okazji 21 stycznia we wtorek w Filii nr 1 odbyło się przedstawienie w wykonaniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola ,,Ciuchcia’’ w Inowrocławiu.
Przedszkolaki zaprezentowały wesołe wiersze „o Babciach i Dziadkach”, tańczyły i wyśpiewały Dziadkom życzenia. Na zakończenie występu Dziadkowie otrzymali prezenty od swoich pociech w postaci laurek i słodkiego co nieco.
BM
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze