Reklama

Ćwiczenia strażaków z „Chemika”

W dniach 01 października oraz 05 listopada 2019 roku  uczniowie klasy III LO o profilu pożarniczym w Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II uczestniczyli w zajęciach wyjazdowych na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu.

Młodzi adepci sztuki pożarniczej ćwiczyli posługiwanie się specjalistycznym sprzętem, który jest niezbędny do usuwania skutków wypadków drogowych oraz ratownictwa chemicznego. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, w których mogą zastosować teorię w praktyce.

I.T.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama