W dniach 01 października oraz 05 listopada 2019 roku uczniowie klasy III LO o profilu pożarniczym w Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II uczestniczyli w zajęciach wyjazdowych na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu.
Młodzi adepci sztuki pożarniczej ćwiczyli posługiwanie się specjalistycznym sprzętem, który jest niezbędny do usuwania skutków wypadków drogowych oraz ratownictwa chemicznego. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, w których mogą zastosować teorię w praktyce.
I.T.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze