Reklama

Będzie można oddać krew

W najbliższą niedzielę (5 marca 2023) Stowarzyszenie Krwiodawców „Fara” organizuje akcję poboru krwi. Krew będzie można oddać w godzinach 9:00 – 13:00 na plebanii Parafia pw. Św. Mikołaja w Inowrocławiu (ul. Ks. B. Gordona 4).

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem i numerem PESEL i pamiętać, by tego dnia zjeść lekkie, beztłuszczowe śniadanie.

Do oddania zapraszamy wszystkie zdrowe pełnoletnie osoby. Przez cały czas trwania akcji członkowie Stowarzyszenia chętnie udzielą wszystkim zainteresowanym informacji na temat honorowego krwiodawstwa oraz Stowarzyszenia. Każdy kto odda krew na naszej akcji otrzyma upominek.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama