Reklama

14-latek zginął w wyniku wypadku drogowego

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj (29.01) na drodze wojewódzkiej W 246 w miejscowości Wieszki. Pomimo podjętej reanimacji 14-letni pasażer renault zmarł.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do dyżurnego nakielskiej policji dzisiaj (29.01) krótko po 11.00. Na miejsce zostały zadysponowane wszystkie służby ratunkowe. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów wyjaśniających okoliczności zdarzenia, jadący w stronę Szubina renault trafic z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z drogi i dachował, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem kierował 40-letni mieszkaniec Szubina.

W renault oprócz kierowcy podróżował także 14-letni chłopiec. Dziecko pomimo podjętej reanimacji na skutek doznanych obrażeń zmarło. Kierowca z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.

Reklama

Na czas prowadzenia działań ratowniczych droga w miejscu wypadku była zablokowana, a ruch odbywał się przez zorganizowane objazdy.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśniają pod nadzorem prokuratora policjanci z Nakła.

KPP Nakło

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości