Przed świętami uczennice fryzjerskiego fachu „ dają siebie innym”, ponieważ człowiek jest wielki przez serce. Także w tym roku, 8 grudnia 2017 roku uczennice fryzjerskiego fachu strzygły i układały fryzury wszystkim chętnym korzystającym z darmowej usługi fryzjerskiej.
Mikołajkowy dar serc adeptów zawodu fryzjerskiego, czyli przedświąteczne charytatywne strzyżenie to już tradycja w Szkole Rzemiosła, bowiem trwa od 2013 roku. Akcja jest organizowana pod patronatem szkolnego Koła PCK, przez które została zainicjowana. Akcja corocznie cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno stałych, jak i nowych klientów, towarzyszy jej miła, pełna życzliwości i ciepła przedświąteczna atmosfera, blask świec oraz kolędy. Nad przebiegiem akcji czuwali: nauczyciel zawodu Jadwiga Górska i opiekun szkolnego Koła PCK Dawid Citkowicz. Strzygły uczennice: Małgorzata Mikołajczak, Edyta Wiśniewska, Sandra Przybylska i Wiktoria Śliwińska. Kolejna akcja odbędzie się w 2018 roku, przed Wielkanocą, na którą już teraz serdecznie zapraszają adepci nożyczek i grzebienia oraz opiekunowie.
Sz. Rz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze