Reklama

W Rzemieślniku ostrzygli tym razem za darmo

Przed świętami uczennice fryzjerskiego fachu „ dają siebie innym”, ponieważ człowiek jest wielki przez serce. Także w tym roku, 8 grudnia 2017 roku uczennice fryzjerskiego fachu strzygły i układały fryzury wszystkim  chętnym korzystającym z darmowej usługi fryzjerskiej.

Mikołajkowy dar serc adeptów zawodu fryzjerskiego, czyli przedświąteczne charytatywne strzyżenie to już tradycja w Szkole Rzemiosła, bowiem trwa  od 2013 roku. Akcja jest organizowana pod patronatem szkolnego Koła PCK, przez które została zainicjowana. Akcja corocznie cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno stałych, jak i nowych klientów, towarzyszy jej miła, pełna życzliwości i ciepła przedświąteczna  atmosfera, blask świec oraz kolędy.  Nad przebiegiem akcji czuwali: nauczyciel zawodu Jadwiga Górska i opiekun szkolnego Koła PCK Dawid Citkowicz.  Strzygły uczennice: Małgorzata Mikołajczak, Edyta Wiśniewska, Sandra Przybylska i Wiktoria Śliwińska. Kolejna akcja odbędzie się w 2018 roku,  przed Wielkanocą, na którą już teraz serdecznie zapraszają adepci nożyczek i grzebienia oraz opiekunowie.

Sz. Rz.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości