Reklama

W "Budowlance" odbyło się szkolenie zawodowe

W „Budowlance” dba się o to, aby uczniowie ubiegający się o tytułu technika - dobrze znali nowe technologie, nowoczesne materiały budowlane i te przeznaczone do renowacji. 

Badania wskazują, że przed branżą budowlaną kolejne lata prosperity - wobec rosnącej liczby zamówień, producenci materiałów budowlanych również prężnie się rozwijają. Sektor ten staje się coraz bardziej nowoczesny i konkurencyjny. Dlatego młodzież z klas: technik budownictwa i technik renowacji elementów architektury uczestniczyła w szkoleniu zawodowym, które przeprowadziła firma Baumit Polska. Szkolenie poprowadzili: p. Zbigniew Operacz przedstawiciel handlowy firmy Baumit oraz instruktor firmy  p. Krzysztof Ciechanowski. Przedstawili oni wykonanie dociepleń budynków oraz wykonanie posadzek przemysłowych. Spotkanie branżowe wzbogacone zostało o wykład konserwatora zabytków p. Macieja Iwańca, który opowiedział o konserwacji i renowacji budynków i błędach, których w czasie tego rodzaju prac należy unikać. Uczniowie, którzy wyróżnili się podczas spotkania otrzymali nagrody – upominki.

Należy podziękować przedstawicielom firmy za przekazanie cennych informacji o produktach, ich właściwościach i zakresie stosowania oraz za przygotowanie profesjonalnego pokazu. Uczniowie byli bardzo zainteresowani pozyskiwaniem nowej wiedzy zawodowej przekazywanej im w ten ciekawy sposób.

Reklama

ZSP5

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości