Reklama

Uczniowie wzięli udział w warsztatach teatralnych

W dniach 31 stycznia i 1 lutego 2018 r. odbyły się w ZSP w Kościelcu warsztaty teatralne. Poprowadził je pan Andrzej Antczak wieloletni instruktor teatralny.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie, którzy należą do szkolnego koła teatralnego. Pan Andrzej Antczak poprowadził ćwiczenia oddechowe, ruchowe, artykulacyjne, które stanowią podstawę warsztatu każdego aktora. Później uczniowie przystąpili do pracy nad scenami sztuki "Samotność", której premierę przygotowują na wiosnę tego roku.

Uczniowie wraz z opiekunkami koła paniami A. Komorowską - Owczarzak  i J. Zwierz są bardzo wdzięczni panu Andrzejowi Antczakowi za przekazaną wiedzę oraz ogromną  życzliwość jaką im okazał.

Reklama

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości