W dniach 22,23, 24 stycznia 2018r. w ZSP w Kościelcu odbyły się już po raz drugi Szkolne Dni Kultury. Uczniowie uczestniczyli w kilku wydarzeniach.
Były to m.in. quiz językowo –literacki w którym I miejsce zajęła Katarzyna Robaczewska (IIITMR\TŻUG) , II – Jakub Sosnowski (III TMR\TŻUG), III- Dorota Jasiaczyk (IIa LO), konkurs filmowy, festiwal pięknego głośnego czytania fragmentów książek. Chętni wzięli udział w zajęciach muzyczno-plastycznych w wykorzystaniem piosenek Agnieszki Osieckiej „Tworzymy z Nowosiecką”. Przeprowadzono też dwuetapowy konkurs ortograficzny gdzie wyłoniono Mistrza Ortografii ZSP w Kościelcu-a właściwie Mistrzynią została Joanna Pawlak z kl. IIa LO, drugie miejsce zajął Bartek Kurek z III TMR\TŻUG i trzecie Paulina Kaźmierczak z kl. IIb LO . Zwycięzcy i uczestnicy konkursów otrzymali dyplomy i nagrody.
Na zakończenie wybrane klasy uczestniczyły w pokazie filmu „Gran Torino”,w reż. C. Eastwooda. Imprezę przygotowały pp. Eliza Konopińska, K. Tomaszewska, J. Zwierz, A. Komorowska.
B.K.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze