Każdy z nas przygotował coś pysznego z okazji Świąt. Aby nie wyrzucać jedzenia i nie marnować żywności można je przekazać do Jadłodzielni WSG w Inowrocławiu mieszczącej się przy ul. Świętokrzyskiej 6.
Jadłodzielnia w postaci szafy z lodówką jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla wszystkich i jest dostępna całą dobę. To miejsce, w którym każdy może podzielić się jedzeniem z każdym. Warto na opakowaniu szczególnie w przypadku gotowych potraw napisać datę przyrządzenia i krótki opis np. 08.04.23 żurek.
Widzimy, że mieszkańcy Inowrocławia po okresie świąt chętnie dzielą się żywnością której nie są już w stanie zagospodarować. Dlatego apelujmy do wszystkich, aby zamiast wyrzucać dobre jedzenie podzielili się nim z innymi.
Dziel się i częstuj! Nie marnuj!
WSG
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze