Reklama

Serduszka pełne miłości i marzeń podczas uroczystości wigilijnej

Błękit wokół, blask migających światełek, dziecięcy śpiew kolęd, anielska biel szat aniołów, świąteczna radosna atmosfera, złożone serduszka w darze… wszystko to 15 grudnia  w Przedszkolu nr 14 przy ul. św. Ducha 86 podczas Uroczystej Wigilii.

Dzieci z Muzycznej Krainy wprowadziły wszystkich uczestników uroczystości w magiczny świat zadumy, radości, przemyśleń… Przypomniały jak co roku, znanym wszystkim, historię najsłynniejszej na świecie stajenki. W tych wyjątkowych i świątecznych chwilach z udziałem Wojciecha Piniewskiego, zastępcą Prezydenta iasta, Magdaleną Kaiser, naczelnikiem Wydziału Oświaty i Sportu, Beaty Wasilewskiej i Wojciecha Gliwińskiego, starszych wizytatorów Kuratorium Oświaty, o. Tomaszem Witosławskim, duszpasterzem parafii pw. Świętego Krzyża, przedstawicielami Rady Rodziców oraz uczniami I LO im. Jana Kasprowicza można było chociaż przez moment zatrzymać się i przypomnieć sobie jak to jest być dzieckiem. Odkryć na nowo zapomniane marzenia, beztroskości i ciekawości świata, tradycje świąteczne wyniesione z własnego domu…, cieszyć się coroczną nowiną narodzenia Pana.

Jasełka zaprezentowały dzieci 6-letnie z gr. VIII wg pomysłu Magdaleny Maligłówki, Beaty Jędrzejewskiej i Joanny Krężelewskiej.

Reklama

J.M.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości