28 marca uroczysta zbiórka odbyła się w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Inowrocławiu. W jej trakcie podpułkownik Krzysztof Broniewicz przekazał obowiązki Wojskowego Komendanta Uzupełnień majorowi Jackowi Tecławowi.
Dla pana podpułkownika była to także uroczystość symbolicznego pożegnania z mundurem. Służbę w Wojsku Polskim, która trwa już ponad 35 lat, pełnić będzie do końca kwietnia.
Na uroczystości obecny był dyrektor ZSP Kościelec Karol Błażejczak wraz z opiekunem klas mundurowych Mariuszem Stefaniakiem. Dyrektor podziękował dotychczasowemu komendantowi za wieloletnią i owocną współpracę z naszą placówką.
B.K.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze