Reklama

Pożegnali Komendanta WKU

28 marca uroczysta zbiórka odbyła się w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Inowrocławiu. W jej trakcie podpułkownik Krzysztof Broniewicz przekazał obowiązki Wojskowego Komendanta Uzupełnień majorowi Jackowi Tecławowi.

Dla pana podpułkownika była to także uroczystość symbolicznego pożegnania z mundurem. Służbę w Wojsku Polskim, która trwa już ponad 35 lat, pełnić będzie do końca kwietnia.

Na uroczystości obecny był dyrektor ZSP Kościelec Karol Błażejczak wraz z opiekunem klas mundurowych Mariuszem Stefaniakiem. Dyrektor  podziękował dotychczasowemu komendantowi za wieloletnią i owocną współpracę z naszą placówką.

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości