W piątkowe popołudnie w Hali Widowiskowo-Sportowej po raz szósty odbył się Turniej Koszykówki z okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia. W zawodach wzięły udział cztery zespoły, w tym jeden z Bydgoszczy.
I półfinał
OSiR Inowrocław - Patrioci Inowrocław 29:30
II półfinał
Dziesięciu z Bydgoszczy - Gramy dla Miasta 8:33
Mecz o III miejsce
OSiR - Dziesięciu z Bydgoszczy 48:25
Mecz o I miejsce
Gramy dla Miasta - Patrioci Inowrocław 25:26
Najlepszymi zawodnikami drużyn wybrano:
Patrioci - Adam Głowicki
Gramy dla Miasta - Paweł Fajfer
OSiR - Krzysztof Kozłowski
Dziesięciu z Bydgoszczy - Michał Majdziński
MVP turnieju został Kacper Buszkiewicz
O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał chór Inowroclaviensis Cantans.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze