Reklama

Patrioci Inowrocław najlepsi pod koszem

W piątkowe popołudnie w Hali Widowiskowo-Sportowej po raz szósty odbył się Turniej Koszykówki z okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia. W zawodach wzięły udział cztery zespoły, w tym jeden z Bydgoszczy.

I półfinał 

OSiR Inowrocław - Patrioci Inowrocław 29:30

II półfinał 

Dziesięciu z Bydgoszczy - Gramy dla Miasta 8:33

Mecz o III miejsce

OSiR - Dziesięciu z Bydgoszczy 48:25

Mecz o I miejsce

Gramy dla Miasta - Patrioci Inowrocław 25:26

 

Najlepszymi zawodnikami drużyn wybrano:

Patrioci - Adam Głowicki

Gramy dla Miasta - Paweł Fajfer

OSiR - Krzysztof Kozłowski

Dziesięciu z Bydgoszczy - Michał Majdziński

MVP turnieju został Kacper Buszkiewicz

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał chór Inowroclaviensis Cantans.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości