Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu informuje, że w związku z otrzymywanymi od mieszkańców uwagami i wnioskami dotyczącymi wprowadzonego z dniem 1 maja br. nowego rozkładu jazdy wszystkie wyżej wymienione kwestie zostaną przeanalizowane pod kątem ich zasadności jak i samej możliwości ich realizacji. Etap zbierania informacji od naszych pasażerów zakończymy 31 maja br., za wszelkie dotychczas otrzymane wnioski i uwagi dziękujemy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze