Reklama

Misja: pomoc w Królówce!

Piątek 15, grudnia upłynął pod znakiem szeroko zorganizowanej akcji charytatywnej i dobrej muzyki w auli III LO.

„Królówka” odpowiedziała bez wahania na apel związany z koniecznością pomocy absolwentce, która poważnie ucierpiała w wypadku samochodowym. Klasy odpowiedziały błyskawicznie, zorganizowano kiermasze; mocno wspierał akcję Samorząd Uczniowski i Koło Wolontariatu. Ważną częścią akcji były koncerty zagrane zarówno przez szkolny zespół In Love with Music, jak i gości, którzy bezinteresownie rozdawali dźwięki – do południa był to zespół Ego, zaś po 17.00 grupa Background. Było dużo pozytywnych emocji, chęci i czynów! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować akcję, jak i tym, którzy wspierali dobrym słowem.

R.B.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości