Piątek 15, grudnia upłynął pod znakiem szeroko zorganizowanej akcji charytatywnej i dobrej muzyki w auli III LO.
„Królówka” odpowiedziała bez wahania na apel związany z koniecznością pomocy absolwentce, która poważnie ucierpiała w wypadku samochodowym. Klasy odpowiedziały błyskawicznie, zorganizowano kiermasze; mocno wspierał akcję Samorząd Uczniowski i Koło Wolontariatu. Ważną częścią akcji były koncerty zagrane zarówno przez szkolny zespół In Love with Music, jak i gości, którzy bezinteresownie rozdawali dźwięki – do południa był to zespół Ego, zaś po 17.00 grupa Background. Było dużo pozytywnych emocji, chęci i czynów! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować akcję, jak i tym, którzy wspierali dobrym słowem.
R.B.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze