Reklama

Jak obchodzono Mikołajki w Mechanie

W Mechanie jak się okazało 6 grudnia były same GRZECZNE DZIECI. Tak, tak powóz samego Świętego Mikołaja w obstawie dwóch uroczych Śnieżynek zatrzymał się przed  szkołą.

 

Uczniowie mieli przestraszone oczy. Jednak jak się okazało niepotrzebnie. Mikołaj wiedział, że na Dworcowej 25 każdy za cały rok ciężkiej pracy i dobrego zachowania zasłużył na słodkie "małe co nieco", zarówno nauczyciel jak i uczeń. Mikołaja zagrał Kacper Kroczyk z klasy 2c, a w jego świcie pojawiły się Weronika Cygler i Aleksandra Albińska, obie z klasy 3e. Wizyta Mikołaja w szkole ucieszyła wszystkich. Przewodnikiem Mikołaja po szkole był pan Paweł Karólewski – dyrektor szkoły.

E.H.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości