W Mechanie jak się okazało 6 grudnia były same GRZECZNE DZIECI. Tak, tak powóz samego Świętego Mikołaja w obstawie dwóch uroczych Śnieżynek zatrzymał się przed szkołą.
Uczniowie mieli przestraszone oczy. Jednak jak się okazało niepotrzebnie. Mikołaj wiedział, że na Dworcowej 25 każdy za cały rok ciężkiej pracy i dobrego zachowania zasłużył na słodkie "małe co nieco", zarówno nauczyciel jak i uczeń. Mikołaja zagrał Kacper Kroczyk z klasy 2c, a w jego świcie pojawiły się Weronika Cygler i Aleksandra Albińska, obie z klasy 3e. Wizyta Mikołaja w szkole ucieszyła wszystkich. Przewodnikiem Mikołaja po szkole był pan Paweł Karólewski – dyrektor szkoły.
E.H.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze