Reklama

Florystyczne cuda w "Budowlance"

Floryści z „Budowlanki” rozpoczęli Wielki Tydzień zaskakując wszystkich pięknymi kompozycjami wielkanocnymi. W ramach innowacji Florystyka uczniowie architektury krajobrazu przygotowali profesjonalne dekoracje w oparciu o poznane techniki florystyczne.

Jak zwykle wykazali się kreatywnością i dokładnością, a ich prace były bardzo zróżnicowane i interesujące. Uczniowie robią bardzo duże postępy i oprócz znajomości technik mogą pochwalić się wyczuciem smaku, znajomością zasad kompozycji i umiejętnością doboru barw. Wszystkie te wiadomości zdobywają na zajęciach z architektury krajobrazu i florystyki. Efekty ich pomysłowości i poczucia piękna można podziwiać na dołączonych zdjęciach. W „Budowlance” za sprawą uczniów można poczuć atmosferę nadchodzącej Wielkanocy.

ZSP5

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości