Floryści z „Budowlanki” rozpoczęli Wielki Tydzień zaskakując wszystkich pięknymi kompozycjami wielkanocnymi. W ramach innowacji Florystyka uczniowie architektury krajobrazu przygotowali profesjonalne dekoracje w oparciu o poznane techniki florystyczne.
Jak zwykle wykazali się kreatywnością i dokładnością, a ich prace były bardzo zróżnicowane i interesujące. Uczniowie robią bardzo duże postępy i oprócz znajomości technik mogą pochwalić się wyczuciem smaku, znajomością zasad kompozycji i umiejętnością doboru barw. Wszystkie te wiadomości zdobywają na zajęciach z architektury krajobrazu i florystyki. Efekty ich pomysłowości i poczucia piękna można podziwiać na dołączonych zdjęciach. W „Budowlance” za sprawą uczniów można poczuć atmosferę nadchodzącej Wielkanocy.
ZSP5
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze