Reklama

Dziel się i częstuj! Nie marnuj!

Niebawem Święta Wielkanocne i każdy z nas będzie przygotowywał coś pysznego. Dlatego też warto pamiętać, że Jadłodzielnia WSG Inowrocław jest czynna całą dobę, a jej głównym celem jest przeciwdziałać marnowaniu żywności.

Udostępniamy przestrzeń, w której każdy może podzielić się jedzeniem z każdym bez względu na status. Szafa z lodówką zlokalizowana jest przy ul. Świętokrzyskiej 6, gdzie obecnie mieści się Filia WSG. Mieszkańcy Inowrocławia udowadniają nam, że rozumieją idee dzielenia się i niemarnowania żywności. 

 Jadłodzielnia w postaci szafy z lodówką jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla wszystkich. To miejsce, w którym można przynieść żywność w myśl zasady „przynieś to co sam/a chciał(a)byś zjeść” (wyjątek stanowią produkty zawierające surowe jajka, mięso
 i alkohol). W przypadku domowych przetworów i dań ważne, aby na opakowaniu znajdowała się informacja o dacie wyprodukowania z krótkim opisem, np. przygotowane 07.03.2023, żurek. To ważna informacja dla tych, którzy będą chcieli zjeść przygotowane przez nas gotowe danie, których już nie jesteśmy w stanie zagospodarować. 

Reklama

WSG

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama