Reklama

„Czytajmy razem

9 kwietnia br. Filię nr 1  odwiedziły  sześciolatki z Przedszkola nr 2 ,,U Jasia i Małgosi ''. Na spotkaniu zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, jedna z czytelniczek naszej Biblioteki pani Ewa Kempska przeczytała baśń Hansa Christiana Andersena pt.,,Calineczka’’.

Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały opowieści, następnie układały bajkowe puzzle, odgadywały zagadki i tytuły baśni z prezentowanych ilustracji. Wzięły udział w zajęciach plastycznych, na których powstały piękne kolorowe rysunki przedstawiające postać z przeczytanej baśni tj. Calineczka.  W  dobrych humorach, ze słodkim poczęstunkiem wróciły do przedszkola.

BM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości