Reklama

Chemik zaprasza absolwentów szkół podstawowych

Jeszcze chwila i będziecie absolwentami szkoły podstawowej. Przemyślcie dokładnie wybór nowej drogi kształcenia. Sytuacja, w której wszyscy się znaleźliśmy, pozwoliła ocenić słuszność decyzji naszych uczniów. Kształcimy przyszłych informatyków, teleinformatyków, analityków, elektroników, policjantów i strażaków. Dziś bez tych zawodów nie można funkcjonować.

Zdalne nauczanie, wykorzystanie TIK, praca z urządzeniami elektronicznymi, informatycznymi i teleinformatycznymi to dla naszych uczniów „chleb powszedni”. Wraz z ogłoszeniem stanu pandemii, natychmiast zabrali się do pracy. Wykorzystują drukarki 3D, aby produkować przyłbice dla służb medycznych, mundurowych i urzędników. Przyszli policjanci i strażacy z liceum ogólnokształcącego pomagają osobom starszym, robią zakupy, dostarczają lekarstwa, organizują sprzęt elektroniczny dla rodzin w trudnej sytuacji, aby dzieci mogły brać udział w zdalnym uczeniu się.  Nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić dzisiejszej rzeczywistości bez analityków. Nasi absolwenci to pracownicy laboratoriów, w których wykonuje się analizy i testy medyczne.

Potrzebujemy również Was, ponieważ świat potrzebuje absolwentów naszej szkoły. Dlatego zapraszamy przyszłych absolwentów szkół podstawowych. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże rozwinąć zainteresowania oraz przekaże fachową wiedzę.

Reklama

Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu

Działajmy razem!!!

Tekst: Justyna Małetka

fot. archiwum własne, Eryk Gajewski, Andrzej Jaroniewski, Przyłbice - Inowrocław i okolice, Widzialna Ręka - Inowrocław

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama