Reklama

Żłobek Bajka i SP16 będą normalnie funkcjonować

Informujemy, że do Szkoły Podstawowej nr 16 dostawa gazu została przywrócona. W budynku włączone jest ogrzewanie i w poniedziałek zajęcia odbędą się. W Żłobku Miejskim „Bajka”, przy ul. Solankowej problem braku gazu również został rozwiązany. Placówka od początku tygodnia będzie normalnie funkcjonować. Efektem współpracy z Polską Spółką Gazownictwa było szybkie działanie służb. Gaz przywracany jest sukcesywnie kolejnym instytucjom i mieszkańcom Inowrocławia.

UM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama