Informujemy, że do Szkoły Podstawowej nr 16 dostawa gazu została przywrócona. W budynku włączone jest ogrzewanie i w poniedziałek zajęcia odbędą się. W Żłobku Miejskim „Bajka”, przy ul. Solankowej problem braku gazu również został rozwiązany. Placówka od początku tygodnia będzie normalnie funkcjonować. Efektem współpracy z Polską Spółką Gazownictwa było szybkie działanie służb. Gaz przywracany jest sukcesywnie kolejnym instytucjom i mieszkańcom Inowrocławia.
UM
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze