Temat dziedziczenia środków zgromadzonych na subkoncie w ZUS i OFE budzi wiele pytań i wątpliwości. Dlatego Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje po raz kolejny dyżur telefoniczny, którego tematem będzie wypłata środków z subkonta w ZUS.
Dyżur odbędzie się w czwartek, 12 października w godz. 10-12.00 pod nr tel. 56 610 95 43- informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.
Podczas dyżuru będzie można zapytać eksperta m.in.:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze