Tradycyjnie w Dzień Edukacji Narodowej inowrocławskie przedszkola ogłaszają wyniki gry miejskiej. Tegoroczna edycja nosi nazwę „Witajcie w naszej bajce”. Dzieci dzielą się nadzwyczajną atmosferą, która panuje we wszystkich inowrocławskich przedszkolach.
Bajkową mapę stworzyły następujące placówki:
Organizatorzy gratulują pomysłowości i zaangażowania wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji gry.
Agnieszka Bogdanowicz, Magdalena Guźlecka, Przedszkole nr 14 „Muzyczna Kraina”
J.M.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze