Reklama

Świąteczne świętowanie z potrawami, kolędami i atrakcjami! Przyjdź o godz. 16.00 do Hali Widowiskowo-Sportowej. Czekają na Ciebie warsztaty dla dzieci, Święty Mikołaj, konkursy i przejażdżki kolejką oraz karuzelą. Nie przegap!

Już dziś zapraszamy wszystkich inowrocławian na tradycyjne „Wigilijne Spotkanie Mieszkańców Inowrocławia”. Z uwagi na warunki atmosferyczne, część atrakcji czekać będzie na uczestników wydarzenia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy al. Niepodległości 4.

Świętowanie rozpocznie się o godz. 16.00 i potrwa do godz. 18.00. W tym czasie będzie można skosztować wigilijnych potraw. Nie zabraknie wspólnego kolędowania, słodyczy i konkursów z nagrodami. Najmłodsi wezmą udział w tematycznych warsztatach i spotkają się ze Świętym Mikołajem. Atrakcją będzie też przejażdżka świąteczną kolejką lub tradycyjną karuzelą wenecką, które dzieci znajdą na terenie przed Halą Widowiskowo-Sportową. Spotkajmy się, by wspólnie świętować ten wyjątkowy czas.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama