Reklama

To była śmierdząca sprawa

Mandatem karnym i zakazem dalszej jazdy zakończyła się interwencja policjanta ruchu drogowego z Inowrocławia wobec kierowcy ciągnika. Przewoził on ładunek w sposób nieprawidłowy.

Przewożenie ładunku ma swoje odzwierciedlenie w przepisach ruchu drogowego. Niestety zapomniał najwyraźniej o tym 36-letni kierowa ciągnika rolniczego. W Inowrocławiu na ulicy Metalowców policjant wydziału ruchu drogowego zatrzymał go do kontroli.

Interwencja była spowodowana tym, że mężczyzna wiózł obornik w sposób niezgodny z przepisami. Taka sytuacja mogła spowodować groźne sytuacje w ruchu. Kierowca został za to ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych i zakończył swoją jazdę w miejscu kontroli.

Reklama

Policja przypomina wszystkim, którzy będą przewozić niebawem z pól na przykład wykopki, by zabezpieczyć ładunek w sposób prawidłowy. Może on bowiem przyczynić się do groźnych zdarzeń drogowych.

KPP

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama