:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C słabe opady deszczu

Rywalizowali przy szachownicy

Szachy, Rywalizowali szachownicy - zdjęcie, fotografia

16. listopada br. odbył się kolejny, już XVI, Turniej Szachowy organizowany przez Zarząd Osiedla Piastowskie. W tegorocznej edycji uczestniczyło 14 zawodników.

 Honory sędziego pełnił Jan Budrewicz.  Pierwsze miejsce i Puchar ufundowany przez Macieja Basińskiego - Prezesa Inowrocławskiego Klubu Dyskusyjnego,  zajął Jacek Kwiatkowski, drugie Jan Budrewicz, a trzecie Piotr Czarnolewski. Zwycięzcy oraz zawodnicy z miejsc IV-VII otrzymali również nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd Osiedla Piastowskie, Radnego Powiatowego Henryka Procka, Radnego Rady Miejskiej Patryka Kaźmierczaka oraz Ośrodek Szkolenia Kierowców Tomasz Matkowski. Zarząd Osiedla dziękuje sponsorom oraz p. Piotrowi Czarnolewskiemu za pomoc przy organizacji Turnieju.


Rywalizowali przy szachownicy komentarze opinie

  • mat - niezalogowany 2017-11-17 23:26:24

    Jaki jest sens grania w jednej grupie z szachistami z rankingiem około 1900, można powalczyć najwyżej o czwartą lokatę, powinien być podział na zawodowców i amatorów

Dodajesz jako: Zaloguj się