Reklama

Rusza przebudowa parkingu przy Delfinie

Zgodnie z zapowiedziami, Miasto przystępuje do przebudowy parkingu przy ul. Macieja Wierzbińskiego. Teren został już przekazany wykonawcy, który ruszy z pracami jutro, w związku z czym parking będzie wyłączony z użytkowania.

Przypomnijmy, że w ramach modernizacji położona zostanie kostka betonowa i postawione zostaną nowe latarnie LED-owe. Wykonawca zadba także o nasadzenia drzew
i krzewów. Przebudowa parkingu jest jedną z czterech inwestycji realizowanych w ramach „Modernizacji infrastruktury wspierającej funkcje uzdrowiskowe w Inowrocławiu”, na które Miasto otrzymało dofinansowanie z Programu Inwestycji Strategicznych. Wsparcie pozwoli także na zrealizowanie modernizacji dachu i oświetlenia krytej pływalni „Delfin”, modernizację i rozbudowę systemu sygnalizacji pożarowej w Hali Widowisko-Sportowej oraz przystąpienie do prac remontowych w palmiarni.

UM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama