Reklama

Rewizyta na ulicy Dąbrówki

Odwiedziłem ponownie ulicę Dąbrówki. Po mojej ostatniej publikacji zmieniło się na terenach zarządzanych przez Miasto. Wizytówką drogi przestały być dorodne osty i inne chwasty. Być może mieszkańcy doczekają się również przebudowy drogi.

 Zachęcam do zgłoszenia obywatelskiego wniosku do projektu budżetu na 2017 rok. Na terenach zarządzanych przez WDD i KSM nadal obowiązuje status quo.

Przed odjazdem "rzuciłem okiem" na opisany przeze mnie odcinek ulicy Długiej. Śmieci zniknęły. Miejskim służbom dziękuję za reakcję na moją interwencję! 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama