Odwiedziłem ponownie ulicę Dąbrówki. Po mojej ostatniej publikacji zmieniło się na terenach zarządzanych przez Miasto. Wizytówką drogi przestały być dorodne osty i inne chwasty. Być może mieszkańcy doczekają się również przebudowy drogi.
Zachęcam do zgłoszenia obywatelskiego wniosku do projektu budżetu na 2017 rok. Na terenach zarządzanych przez WDD i KSM nadal obowiązuje status quo.
Przed odjazdem "rzuciłem okiem" na opisany przeze mnie odcinek ulicy Długiej. Śmieci zniknęły. Miejskim służbom dziękuję za reakcję na moją interwencję!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze