Reklama

Przyszkolny plac budowy

Na ulicy Stefana Batorego trwają prace podziemne. Ulica Jana III Sobieskiego pozbywa się starej nawierzchni. Na placu przy szkole stacjonuje ciężki sprzęt. Na Kasztanowej finiszuje firma z Torunia układając kostkę brukową.

Za 3 tygodnie zabrzmi szkolny dzwonek w inowrocławskiej "jedenastce". W minionym roku szkolnym ratusz zapewniał o "dołożeniu wszelkich starań, aby od 1 września zapewnić jak najlepszy dostęp do budynku szkoły".

Mam nadzieję, że wykonawcy robót drogowych wzięli sobie do serca tę ważną deklarację...
 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama