Na ulicy Stefana Batorego trwają prace podziemne. Ulica Jana III Sobieskiego pozbywa się starej nawierzchni. Na placu przy szkole stacjonuje ciężki sprzęt. Na Kasztanowej finiszuje firma z Torunia układając kostkę brukową.
Za 3 tygodnie zabrzmi szkolny dzwonek w inowrocławskiej "jedenastce". W minionym roku szkolnym ratusz zapewniał o "dołożeniu wszelkich starań, aby od 1 września zapewnić jak najlepszy dostęp do budynku szkoły".
Mam nadzieję, że wykonawcy robót drogowych wzięli sobie do serca tę ważną deklarację...
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze