Reklama

Poniedziałkowe posiedzenie sztabu kryzysowego

W poniedziałek rano ponownie odbyło się posiedzenie sztabu kryzysowego. Polska Spółka Gazownictwa poinformowała, że ok. 30 % odbiorców ma przyłączony gaz.

Działania pracowników PSG zostaną dzisiaj jeszcze bardziej zintensyfikowane. Dodatkowo będą działały dwie ekipy interwencyjne. Ich priorytetem będzie przywrócenie ogrzewania w budynkach wielorodzinnych.

Polska Spółka Gazownictwa informuje, że pracownicy posiadający odpowiednie kwalifikacje będą pojawiać się w mieszkaniach, sprawdzać instalację gazową oraz informować o możliwości korzystania z gazu. Prosimy mieszkańców o współpracę!

Sytuacje kryzysowe, miejsca wymagające natychmiastowej interwencji i konieczność pomocy można zgłaszać pod numerami telefonów: 503949912, 530013007, 694491827.

Reklama

Prace prowadzone są w systemie 24-godzinnym.

UM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama