Reklama

Polonezem Caro wyruszyli do Portugalii

Oficjalnego startu mieszkańców Powiatu Inowrocławskiego, którzy biorą udział w charytatywnym rajdzie, dokonał dziś, w imieniu Starosty Inowrocławskiego Wiesławy Pawłowskiej Członek Zarządu Powiatu Włodzimierz Figas. Uczestnicy wyprawy będą reklamowali Powiat Inowrocławski na trasie liczącej 3500 kilometrów.

Jakub, Karol, Paweł i Rafał są absolwentami inowrocławskiego „Mechana” i biorą udział w Złombolu. Celem rajdu do Portugalii jest uzbieranie jak największej kwoty, która zostanie w całości wykorzystana na pomoc dla domów dziecka. Ich czerwony Polonez Caro Plus ma już 24 lata.

Auto przeszło oczywiście specjalne modyfikacje, bo wiele elementów należało przed tak długą podróżą „podrasować”. Do celu mają dotrzeć 5 lipca.

W ceremonii startu uczestniczyli też Naczelnik Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia Beata Kowalska oraz Dyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Inowrocławiu Paweł Karólewski.

Reklama

SP

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama