:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pierwsza darmowa pożyczka – na czym to polega?

Gospodarka, Pierwsza darmowa pożyczka polega - zdjęcie, fotografia
Portal Inowrocław 20/02/2019 08:24

Szukając wsparcia finansowego możemy skorzystać z kredytu gotówkowego w banku lub szybkiej pożyczki w instytucji pozabankowej. Wielu z nas zarabia zbyt mało, aby znaleźć rezerwę finansową w sytuacji kiedy zaskoczą nas nagłe i niespodziewane wydatki, dlatego najlepszym rozwiązaniem wydaje się być wtedy pierwsza darmowa pożyczka dostępna przez internet. Jeżeli potrzebujemy relatywnie niewielkiego zastrzyku dodatkowej gotówki na okres nie przekraczający 1 miesiąc i chcemy oddać dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy – powinniśmy sprawdzić propozycję firmy pożyczkowej, która oferuje pożyczkę za darmo dla nowych klientów.

Pierwsza pożyczka za darmo – jakie są warunki?

Darmowa pierwsza pożyczka to preferencyjna propozycja dedykowana nowym klientom, którzy składają swój pierwszy wniosek o udzielenie wsparcia finansowego w danej instytucji pożyczkowej. Na ranku firm oferujących szybkie pożyczki przez internet działają bowiem podmioty, które zapewniają darmowe finansowanie konsumentom rozpoczynającym dopiero korzystanie z ich usług pożyczkowych. Dla nowych pożyczkobiorców jest to wyjątkowa okazja do skorzystania z pożyczki za 0 złotych i uniknięcia wszelkich kosztów w postaci oprocentowania, prowizji czy odsetek od zaciągniętego zobowiązania finansowego. Instytucje pożyczkowe takie jak ViaSms.pl zapewniają pierwszą pożyczkę w wysokości nawet 1500 złotych, która jest bezpłatna, jeżeli tylko spłacimy otrzymane w ten sposób środki finansowe w wymaganym terminie 30 dni.

W celu skorzystania z pierwszej pożyczki za darmo wystarczy złożyć elektroniczny wniosek pożyczkowych uzupełniając go o prawdziwe dane tożsamości, a także dokonać weryfikacji potwierdzającej wiarygodność zawartych danych. Kwestią, która może mieć również wpłynąć na to, czy firma pożyczkowa pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek i zgodzi się udzielić nam pierwszej darmowej pożyczki jest nasza historia kredytowa. Jeżeli do tej pory nie mieliśmy zaległości w spłatach zaciąganych zobowiązań finansowych i nie figurujemy jako nierzetelni pożyczkobiorcy w bazach BIK, BIG czy KRD istnieje duża szansa, że otrzymamy finansowanie na promocyjnych warunkach.

Darmowa pierwsza pożyczka – dlaczego jest oferowana?

Pierwsza pożyczka udzielana za darmo pozwala firmom pożyczkowym skutecznie przyciągać nowych klientów, którzy skuszeni propozycją pożyczki 0% mogą przekonać się w praktyce czy instytucje pozabankowe rzeczywiście udzielają finansowania tak szybko i wygodnie jak zapewniają to w reklamach. Darmowa pożyczka nie generuje za sobą żadnych kosztów, jeżeli tylko zwrócimy pożyczoną gotówkę na czas. W związku z tym stanowi niezwykle atrakcyjną propozycję dla konsumentów rozpoczynających dopiero korzystanie z internetowych pożyczek, a z drugiej strony stwarza okazję do przetestowania zasad i mechanizmów udzielania chwilówek online. Bezpłatna pożyczka stanowi bezpieczne rozpoczęcie współpracy dla klienta, który pierwszy raz korzysta z usług danego pożyczkobiorcy. Instytucje pożyczkowe liczą, że w ten sposób zdobędą zaufanie nowych konsumentów, a pozytywne skojarzenia z otrzymania pożyczki za darmo zaowocują stałą współpracą i aktywnym korzystaniem z szybkich pożyczek przez internet.

Co zyskujemy korzystając z pożyczki za darmo?

Darmowa pożyczka to nie tylko szansa na pozyskanie dodatkowych pieniędzy w sytuacji, kiedy pilnie potrzebujemy skorzystać z dodatkowej gotówki na pokrycie niezbędnych wydatków. Oszczędzamy wtedy nie tylko na wszystkich kosztach, które wiązałaby się z zaciągnięciem kredytu w banku, a także na czasie, który musielibyśmy poświecić na kompletowanie dokumentów i zaświadczeń potwierdzających naszą zdolność do otrzymania takiego finansowania. Instytucje pożyczkowe udzielając pożyczki za darmo nie wymagają od klientów skomplikowanych formalności, co skraca zarówno czas oczekiwania na decyzję pożyczkową, jak również na przelew środków finansowych bezpośrednio na konto pożyczkobiorcy. Pieniądze można otrzymać za darmo, czyli bez żadnych odsetek, ale również błyskawicznie – w niektórych firmach pożyczkowych nawet w ciągu 15 minut od momentu otrzymania pozytywnej decyzji oznaczającej realizację pożyczki.

Warto również pamiętać, że skorzystanie z pożyczki za 0 złotych podnosi naszą wiarygodną kredytową w oczach instytucji finansowych, o ile spłacimy zobowiązanie w ciągu wymaganego terminu. Terminowa spłata pierwszej chwilówki otwiera nam możliwość starania się o wyższą kwotę możliwego do uzyskania finansowana w przypadku składania kolejnych wniosków. Firmy pożyczkowe są skłonne pożyczyć stałym klientom, rzetelnie obsługującym zaciągane zobowiązania jednorazowo nawet 4 000 złotych. Tak wysoka kwota wsparcia finansowego możliwa jest do uzyskania od ręki, a jedynym niezbędnym dokumentem jest dowód osobisty.

O czym należy pamiętać przez skorzystaniem z pożyczki za darmo?

Pożyczki za darmo objęte są kilkoma ograniczeniami. Kwota pierwszej pożyczki, którą można zaciągnąć bez kosztów podlega ściśle określonemu limitowi. Za pierwszym razem możemy zazwyczaj pożyczyć nie więcej niż 1500 złotych. Pożyczka w tej wysokości pozwoli nam pokryć drobne wydatki, sfinansować naprawdę samochodu czy zakup sprzętu elektronicznego. Żadna firma pożyczkowa nie zdecyduje się nam pożyczyć bez opłat sumy, która pozwoliłaby nabyć dobre auto czy przeprowadzić kapitalny remont domu.

Kolejne ograniczenie dotyczy czasu na jaki instytucje pożyczkowe gotowe są udostępnić nieprocentową gotówkę. Okres w którym możemy dysponować środkami finansowymi pozbawionymi odsetek wynosi zwykle 1 miesiąc. Jest to relatywnie krótki czas, dlatego jeżeli nie jesteśmy pewni, że zdołamy zwrócić pożyczone środki finansowe w ciągu tego terminu, powinniśmy wstrzymać się od zaciągania pożyczki. Opóźnienie w spłacie pierwszej pożyczki powoduje bowiem, że instytucja pożyczkowa zmuszona będzie anulować nam promocyjne warunki, na których otrzymaliśmy wsparcie finansowe obciążając nas karnymi odsetkami. Pożyczka za darmo bez wychodzenia z domu jest propozycją dla świadomych i odpowiedzialnych klientów.

Z darmowej pożyczki możemy skorzystać tyko raz u danego pożyczkodawcy. Jeżeli kiedyś zaciągaliśmy już bezpłatną pożyczkę – kolejnej powinniśmy szukać w konkurencyjnej firmie pożyczkowej. Na rynku szybkich pożyczek przez internet funkcjonuje kilkanaście firm, które zapewniają pierwszą pożyczkę gratis dla wszystkich nowych klientów.

Pierwsza darmowa pożyczka – na czym to polega? komentarze opinie

  • gość 2019-02-20 23:22:49

    Witam wszystkich, nazywam się Marian i jestem tu, aby dać krótkie świadectwo o tym, jak udało mi się uzyskać prawdziwą pożyczkę, po tym, jak zostałem oszukany zbyt wiele razy. Uważałem, że rezygnacja jest najlepsza, więc nie miałem nic wspólnego z internetowymi pożyczkodawcami. więcej, aż do dnia, w którym przeglądałem internet i widziałem kobiety z Polski, które pisały na Facebooku, że udało jej się zdobyć prawdziwą legit pożyczoną po tylu razach, myślałem, że spróbowanie byłoby znów najlepsze i Skopiowałem firmowy e-mail i wysłałem do nich tekst z prośbą o pożyczkę w wysokości 500 000 euro, aby móc ponownie rozpocząć działalność, otrzymałem od nich odpowiedź i powiedzieli mi, żebym nigdy się nie martwił, że zamierzają mi pomóc z pożyczką i wierzyłem im tak bardzo, że modliłem się do Boga i czekałem na nich, przyjąłem wszystkie ich procedury i ku mojemu największemu zaskoczeniu wysłano mi na rachunek bankowy pożyczkę w wysokości 50000 euro, nigdy nie wierzę, że takie firmy pożyczkowe wciąż istnieją, dopóki nie spotkam się Pani Jorge Grace, dyrektor zarządzający Grace loa n firma, proszę mój przyjacielu, jeśli jesteś zmęczony oszukanym online, skontaktuj się z panią Jorge Grace, są wiarygodnymi pożyczkodawcami kredytowymi, jestem szczęśliwy dzisiaj i moja firma się świetnie rozwija, wszystko dzięki im za pomoc i modlę się o moje Boże błogosławieństwo je dla mnie, na wypadek, gdybyś był w takiej sytuacji jak ja, skontaktuj się z nimi w ich firmowym mailu {[email protected]} oni są najlepsi ze wszystkich i zapewniam cię, że nigdy cię nie zawiedzie lub cię zawiedzie, ona pomogło wielu ludziom, jestem dziś bardzo szczęśliwy dzięki pani Jorge Grace i jej organizacji. Marian Teresa

  • Ryan Jeremy - niezalogowany 2019-02-21 03:35:41

    Cześć wszystkim, jestem Adams Z Wielkiej Brytanii, chcę szybko użyć tego medium, aby ścinać świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczkodawcy, którzy pomogli mi i sprawili, że moje życie zmieniło się z trawy w łaskę, z bycia biednym do bogatej i odnoszącej sukcesy kobiety, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w Internecie i zostałem oszukany sumą 17.214 $, tak rozpaczliwie szukałem pożyczki od legalnego pożyczkodawcy online, który nie doda mi do bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem mój, który niedawno dostał pożyczkę przez Internet, rozmawialiśmy o tej kwestii i do naszych wniosków powiedział mi o człowieku o nazwisku Robbie dagga, który jest dyrektorem generalnym pożyczki kapitałowej Pożyczka finansowa. Złożyłem więc wniosek o pożyczkę w wysokości (350.000,00 EURO) o niskiej stopie procentowej w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez stresu i wszystkie przygotowania, które zostały wykonane w związku z przekazaniem pożyczki, aw ciągu 24 godzin od złożenia pożyczki na moje konto bankowe, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje pożyczki, aby szybko skontaktować się z NIM ([email protected]) Modlę się, aby Bóg dodał więcej błogosławieństw swojemu życiu i wszystkim wokół niego, jeśli jesteś zainteresowany, możesz się z nim skontaktować.

  • Pożyczki online - niezalogowany 2019-02-21 17:03:36

    Pożyczki online na https://procredito.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet moim zdaniem są najlepszą ofertą.

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez inowroclaw.info.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PPHU Inomedia Adam Markiewicz z siedzibą w 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław, al. Niepodległości 90/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"