20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w piątek 18 września pod hasłem "Przedszkolaki się bawiły i w owady się zmieniły". Tego dnia, dzieci przyszły do przedszkola w przebraniu owada. Bawiły się przy muzyce np." Pająk i owady", " Motylki na kwiatki", " Pszczoły do ula". Zabawy przebiegały na poszczególnych grupach w radosnej atmosferze. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Natomiast pani dyrektor Magdalena Zwolińska życzyła dzieciom samych beztroskich dni w przedszkolu i cudownych wrażeń podczas świętowania. Jako podarunek dzieci otrzymały kolorowe motylki, które zawierały ryż preparowany oraz książeczki dla dzieci.
KD
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze