Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że 4 maja 2020 r. zostaną otwarte obiekty infrastruktury sportowej o charakterze otwartym, tj. odkryte korty tenisowe, stadiony sportowe oraz boiska.
Korty tenisowe znajdujące się przy ulicy Przy Stawku 1 będą czynne codziennie od godz. 6:30 do godz. 22.00. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie 52 35 55 378, bądź drogą mailową: [email protected] (rezerwacja ważna tylko po potwierdzeniu wolnego terminu przez pracownika OSiR). W obiekcie będą miały zastosowanie procedury postępowania i zasady treningu wprowadzone przez Polski Związek Tenisowy.
Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków wraz z boiskiem bocznym, Stadion Miejski II, Stadion Miejski III, będą czynne od godz. 7:00 do godz. 21:00, natomiast boisko ze sztuczną nawierzchnią od godz. 7:00 do godz. 22:00. Obiekty będą wyłączone podczas odbywania się treningów przez zawodników inowrocławskich klubów sportowych. Zgodnie z wytycznymi, na obiektach obowiązywać będą zasady bezpieczeństwa, mające na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2:
- zachowanie dystansu społecznego,
- obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy),
- ograniczona liczba osób,
- weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt),
- brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC),
- dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie,
- obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
- korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po każdym użyciu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze