Reklama

Nowy budynek stanie w centrum miasta

Kolejna inwestycja szykuje się w centrum miasta. Będzie nią nowy budynek z mieszkaniami, punktami usługowymi oraz podziemnymi miejscami do parkowania.

Kolejna już inwestycja w Inowrocławiu rozpocznie się prawdopodobnie jesienią. Właściciel nieruchomości uzyskał niedawno pozwolenie na budowę.

Wielorodzinny budynek mieszkalny z usługami w parterze oraz podziemnym garażem zostanie postawiony niedaleko parkingu znajdującym się obok Państwowej Szkoły Muzycznej. Przy okazji chodnikiem połączone zostaną ulice Toruńska i Kilińskiego.

Inwestor uzgodnił już projekt z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Bydgoszczy, który wydał zgodę na inwestycję. Projekt budowlany nie odbiega także od zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W związku z tym inwestor otrzymał już pozwolenie na budowę.

Reklama

- Cieszę się, że kolejna inwestycja będzie realizowana w centrum miasta – podkreśla Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpoczną się prace. Wszystko zależy od inwestora, ale wiele wskazuje, że roboty ruszą już tej jesieni.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama