Reklama

Najnowsze informacje ze sztabu kryzysowego

Zakończyło się kolejne posiedzenie sztabu kryzysowego pod przewodnictwem wojewody Mikołaja Bogdanowicza. Proces przywracania gazu odbiorcom postępuje sprawnie. Pracownicy Polskiej Spółki Gazownictwa pracują przez całą dobę i również w nocy będą dokonywali przyłączeń.

Priorytetowo do gazu przyłączone zostały budynki użyteczności publicznej, szpitale, szkoły, żłobki, przedszkola, piekarnie oraz instytucje wskazane przez Miasto Inowrocław z uwagi na rozpoczynający się tydzień pracy. Kolejni pracownicy Spółki, m.in. ze Szczecina i Łodzi są w drodze, aby od jutra rana wesprzeć działania monterów w Inowrocławiu i gminie. Z uwagi na to, że poniedziałek jest dniem pracy, ekipy monterów będą intensyfikować swoje działania szczególnie w godzinach popołudniowych.

 

Przypominamy, że całodobowo działa infolinia dla mieszkańców, a Miasto Inowrocław i gmina przygotowały ciepłe lokale i posiłki dla mieszkańców, którzy znajdą się w wyjątkowo trudnej sytuacji z powodu awarii. Operatorzy infolinii starają się także udzielać porad związanych np. z poprawnym działaniem piecy po ponownym podłączeniu gazu.

Reklama

Numery infolinii:

503949912

530013007

694491827

Następne posiedzenie sztabu planowane jest w poniedziałek 27 listopada o godz. 8.00.

KPUW

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama