20 maja br. wystąpiłem do zarządcy dróg o rozważenie wprowadzenia oznakowania pionowego skrzyżowania ulic: Edwarda Ponińskiego i Leona Czarlińskiego w zakresie pierwszeństwa przejazdu oraz drogi podporządkowanej.
W ratuszowej odpowiedzi z 20 czerwca br. czytamy, że " w celu poprawy bezpieczeństwa na omawianym wyżej skrzyżowaniu zostanie wprowadzone oznakowanie poziome w postaci linii warunkowego zatrzymania (P-14) oraz linii segregacyjnych (P-4).
Mieszkańcy osiedla cierpliwie czekają na realizację wszystkich zapowiedzi ratusza i zapach świeżej farby unoszący się w powietrzu podczas malowania znaków na jezdni...
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze