Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Poprzez każdy gest życzliwości możemy sprawić, że będą wyjątkowe dla każdego.
Przy inowrocławskiej filii WSG już rok działa lodówka społeczna. Można przynosić tutaj dania, zapakowane do słoików, pojemników, czy zawinięte we folię. Na każdym produkcie należy umieścić naklejkę z datą przygotowania lub ważności.
Jadłodzielnia czynna jest cały rok i całą dobę. W okresie świątecznym robimy większe zakupy żywnościowe. Wiąże się to często z nadmierną ilością jedzenia, a co za tym idzie marnowaniem go. Wychodząc naprzeciw tym, którzy chcą dzielić się dobrem, można pozostawiać żywność w strefie food sharing przy ul. Świętokrzyskiej 6.
Wszyscy możemy przyczynić się do tego, by te Święta były wyjątkowe dla każdego.
WSG
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze