Po kolejnym posiedzeniu sztabu kryzysowego przekazujemy najważniejsze informacje:
- Inowrocław podzielony został przez Polską Spółkę Gazownictwa na 29 obszarów działania, w których jednocześnie pracuje 150 monterów, dlatego niemożliwe jest określenie harmonogramu miejsc i godzin pojawienia się pracowników PSG,
- sukcesywnie przywracany jest gaz mieszkańcom i instytucjom korzystającym z gazociągu średniego i niskiego ciśnienia, kolejne oddziały PSG docierają do Inowrocławia, aby wesprzeć przywracanie dostaw gazu,
- infolinie są cały czas aktywne – można tu uzyskać informacje i zgłosić potrzebę pomocy: 503949912, 530013007, 694491827,
- ponieważ tempo prac jest zależne od dostępu służb PSG do domów i mieszkań, do których wstrzymano dostawy gazu, prosimy o współpracę. Służby PSG będą pracowały do późnych godzin nocnych i kolejnego dnia od samego rana.
UM
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Osiedle Solno nadal zimno oj zimno
Solankowa też bez gazu ważniejsze jest włączyć w bloku gdzie jest miejskie ogrzewanie bo kuchenki muszą chodzić. Tylko tu taki absurd.
A kiedy termin oddania obiecanej ścieżki rowerowej do Kruszwicy? Prezydent wyjechał i wszystko się wali, a ścieżka przepadła.
Osiedle Solno nadal zimno oj zimno
Solankowa też bez gazu ważniejsze jest włączyć w bloku gdzie jest miejskie ogrzewanie bo kuchenki muszą chodzić. Tylko tu taki absurd.
A kiedy termin oddania obiecanej ścieżki rowerowej do Kruszwicy? Prezydent wyjechał i wszystko się wali, a ścieżka przepadła.