Reklama

Kup rogalika dla kociaka

Nad Fundacją Kocia Dolina znów zebrały się czarne finansowe chmury. Aby podreperować budżet, wolontariusze przygotowali akcję pn. “Weź rogalika, daj grosika”.

Tradycją jest jedzenie rogalika z okazji Dnia Świętego Marcina. Wiele osób piecze je w zaciszu domowym lub kupuje w sklepie. Za datek do fundacyjnej puszki, wypiki będzie  można odbierać również w Przytulisku.

 

W sobotę 11 listopada w godzinach 13:00-16:00, wolontariusze będą czekać na wszystkich z pysznymi, domowymi rogalami.

- Już teraz w komentarzach na facebookowym fan page’u Kociej Doliny, możecie zamawiać dowolną ilość rogalowych słodkości, a my zakasamy rękawy i bierzemy się za pieczenie – informują wolontariusze.

Dochód ze sprzedaży wypieków, zostanie w całości przekazany na leczenie chorej na FIP kotki Koko.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama