Nad Fundacją Kocia Dolina znów zebrały się czarne finansowe chmury. Aby podreperować budżet, wolontariusze przygotowali akcję pn. “Weź rogalika, daj grosika”.
Tradycją jest jedzenie rogalika z okazji Dnia Świętego Marcina. Wiele osób piecze je w zaciszu domowym lub kupuje w sklepie. Za datek do fundacyjnej puszki, wypiki będzie można odbierać również w Przytulisku.
W sobotę 11 listopada w godzinach 13:00-16:00, wolontariusze będą czekać na wszystkich z pysznymi, domowymi rogalami.
- Już teraz w komentarzach na facebookowym fan page’u Kociej Doliny, możecie zamawiać dowolną ilość rogalowych słodkości, a my zakasamy rękawy i bierzemy się za pieczenie – informują wolontariusze.
Dochód ze sprzedaży wypieków, zostanie w całości przekazany na leczenie chorej na FIP kotki Koko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze