Reklama

Kolejne przysmaki kuchni śródziemnomorskiej

Młodzież z ZS Kościelec 21.01.2021r. kolejny raz uczestniczyła w zajęciach unijnych z kuchni śródziemnomorskiej w ramach projektu  "Twoja Wiedza – Twoja Przyszłość III". Tym razem poznawali potrawy  charakterystyczne dla  kuchni greckiej.

Młodzi kucharze doskonalili swoje umiejętności wykonując : zupę fakes z soczewicy, sałatkę grecką z makaronem z cukini, kofty z wołowiną i kaszą orkiszową oraz ciasto jogurtowe z miodem i orzechami. Zajęcia z kuchni greckiej przeprowadziła nauczyciel przedmiotów zawodowych : Mariola Krawczak. 

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama