Do tej pory gaz został przewrócony 14 950 odbiorcom. To 90,5% wszystkich przyłączeń. Na miejscu cały czas pracują brygady z całego kraju, aby jak najszybciej przywrócić dostawy gazu do wszystkich odbiorców. Priorytetowo potraktowane były osoby, dla których gaz jest źródłem ogrzewania. Na bieżąco realizowane są pilne zgłoszenia z infolinii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze