Informujemy, że po uzgodnieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Inowrocławiu tężnia solankowa od dzisiaj jest otwarta dla mieszkańców i gości naszego miasta. Przypominamy o konieczności utrzymania odpowiedniego dystansu społecznego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze