Reklama

Dziś rusza budowa ronda – uwaga na zmianę organizacji ruchu!

Powiat Inowrocławski rozpoczyna przebudowę skrzyżowania ulic: Stanisława Staszica, Górnicza, Poznańska, Prymasa Józefa Glempa w Inowrocławiu.

Za kilka miesięcy poprawi się płynność ruchu w tej części miasta i bezpieczeństwo, bo skrzyżowanie w dotychczasowym kształcie nie było łatwym wyzwaniem dla kierowców. Od dziś obowiązują jednak objazdy. Dla relacji Toruń (ul. Szymborska) – Poznań (ul. Poznańska) wyznaczony jest objazd ulicami: Mątewską, Wielkopolską i Szymborską oraz Miechowicką do Szymborskiej. Dla relacji Bydgoszcz (ul. Dworcowa i ul. Stanisława Staszica) – Poznań (ul. Poznańska) objazd odbywa się ulicami: aleja Mikołaja Kopernika, aleja Ratuszowa, aleja Niepodległości, ul. Miechowicka oraz przez ul. Świętokrzyską. Dodatkowo został umożliwiony przejazd (lewoskręt) na skrzyżowaniu ulicy Poznańskiej z ulicą Gwarków dla samochodów osobowych. Prosimy przy okazji o dostosowanie się do wyznaczonych objazdów oraz zachowanie szczególnej ostrożności zbliżając się do strefy robót.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama