Reklama

Działania „Alkohol i narkotyki”

Wczoraj (09.12) policja prowadziła ogólnopolskie działania pt.: „ALKOHOL i NARKOTYKI”. Były one ukierunkowane na przeprowadzenie kontroli jak największej liczby kierujących pojazdami i eliminowanie z ruchu drogowego osób będących po spożyciu alkoholu lub po użyciu środków działających podobnie do alkoholu.

Działaniami był objęty również powiat inowrocławski. Policjanci zwracali także uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem. Patrole WRD skontrolowały 1310 kierujących pod względem stanu trzeźwości i 4 osoby na zawartość środków działających podobnie do alkoholu. Nie było zastrzeżeń.

Każdy kierowca, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu jest potencjalnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego. Takie zachowanie, jest zachowaniem nieodpowiedzialnym i może rodzić poważne konsekwencje.

Reklama

KPP

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama