Reklama

Czy w tym dziesięcioleciu ukończą remont dworca PKP?

W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa posła Krzysztofa Brejzy, która w całości poświęcona była sprawie związanej z stale przedłużającym się terminem zakończenia prac remontowych dworca kolejowego w Inowrocławiu.

Powyżej zapis konferencji prasowej.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    i co na to.... - niezalogowany 2016-09-06 19:40:08

    I ci na to PIS - owcy - popierają, czy całkowita negacja?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    oj.... - niezalogowany 2016-09-05 19:18:47

    Oj, jak w takim tempie to pewnie za 10 lat!!1

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama