W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa posła Krzysztofa Brejzy, która w całości poświęcona była sprawie związanej z stale przedłużającym się terminem zakończenia prac remontowych dworca kolejowego w Inowrocławiu.
Powyżej zapis konferencji prasowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I ci na to PIS - owcy - popierają, czy całkowita negacja?
Oj, jak w takim tempie to pewnie za 10 lat!!1
I ci na to PIS - owcy - popierają, czy całkowita negacja?
Oj, jak w takim tempie to pewnie za 10 lat!!1