Rozpoczęły się prace przy letnich nasadzeniach kwiatowych w mieście. Rośliny pojawią się w Parku Solankowym (dywan przy Zakładzie Przyrodoleczniczym, teren przy Muszli Koncertowej, budynku poczty oraz przy wejściu do tężni) oraz na Rynku.
Zgodnie z treścią umowy, na terenie Inowrocławia zostanie posadzonych prawie 110 tysięcy sztuk sadzonej kwiatów, a wśród nich między innymi begonie, aksamitki, pelargonie czy starce. Lokalizacje nasadzeń ustalane będą na bieżąco, ze względu na warunki atmosferyczne, dostępność kwiatów oraz stan nasadzonych wcześniej bratków, a całkowite zakończenie prac planowane jest najpóźniej w pierwszej połowie lipca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze