Reklama

61% odbiorców ma już gaz

Podczas wieczornego posiedzenia sztabu kryzysowego podsumowano kolejny dzień działań.

 Na godz. 21:30 podłączono 9700 odbiorców (61%), którzy mogą bezpiecznie korzystać z gazu. W tym priorytetowo potraktowane były osoby, dla których gaz jest źródłem ogrzewania. Na bieżąco realizowane są pilne zgłoszenia z infolinii.

Ponadto mieszkańcy, którzy potrzebują pomocy lub chcą wypożyczyć grzejnik elektryczny, mogą nadal zgłaszać się pod numery telefonów: 503949912, 530013007, 694491827.

Osoby, które mogą przyjąć pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa w celu uruchomienia instalacji gazowej w godz. 22.00-6.00 mogą dzwonić pod numer telefonu 992, aby umówić przybycie pracowników PSG. W tych godzinach pracować będzie 7 brygad.

Reklama

❗Od rana pracować będzie ponad 100 pracowników w 51 brygadach.

UM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama