:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Zatrudnię stolarza (wygasło)

Zatrudnię stolarza

cena: 1zl PLN (do negocjacji)

Firma BORTOM zajmuje się produkcją mebli biurowych, wyposażenia wnętrz.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

STOLARZ MEBLOWY
Miejsce pracy: Inowrocław

Opis stanowiska

obsługa maszyn stolarskich
składanie i montaż mebli
montaż u klienta

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza,
Samodzielność,
Umiejętność posługiwania się specjalistycznymi narzędziami oraz maszynami stolarskimi,
Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Pracę w młodym dynamicznym zespole,
Przyjazną atmosferę pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt o przesłanie CV na adres:
Email: [email protected]
PPHU BORTOM S.C.
ul. Marcinkowskiego 86
Inowrocław 88-100
Telefon komórkowy: 697-024-330, 607-173-841

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-16 10:30:05