:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

ZUS Bank BGŻ PUP i Fundacja Ekspert Kujawy organizują dzień porad

Fundacja Ekspert Kujawy wraz z Bankiem BGŻ, ZUSem, Powiatowym Urzędem Pracy i Urzędem Skarbowym oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie organizują 26 lipca Dzień Porad Obywatelskich w Inowrocławiu.   

Gdzie można będzie uzyskać porady i pomoc ekspertów z różnych dziedzin życia społecznego. Dość ciekawa inicjatywa, z której można skorzystać, bo niewątpliwie rozliczenia, finanse, kontakty z urzędami i prawo to dość złożone i skomplikowane aspekty życia społecznego.

Na spotkaniu mają się pojawić przedstawiciele Urzędu Pracy, Skarbowego, ZUSu i inowrocławskiego oddziału banku BGŻ PNB Paribas.

Będzie można skorzystać z porad ekspertów i urzędników zebranych w jednym miejscu bez latania po każdej z instytucji osobno, a zatem taki event umożliwia zaoszczędzenie sporo czasu i zachodu w celu uzyskania odpowiedzi na istotne pytania w kwestii finansowej, czy zawodowej. Uczestnicy uzyskają także pomoc w stworzeniu indywidualnego profilu PUE. Dlatego warto zabrać dowód osobisty.

Spotkanie odbędzie się w Inowrocławiu w siedzibie Fundacji Ekspert Kujawy przy ul. Dubienka 2. 26.07.2018 w godzinach od 13:00-15:00.

ZUS Bank BGŻ PUP i Fundacja Ekspert Kujawy organizują dzień porad komentarze opinie

  • gość 2018-07-13 19:31:08

    Będzie można skorzystać z porad ekspertów... niby kogo!? Ekspert Kujawy wszystko już robi śpiewa gotuje.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl