:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C słabe opady deszczu

ZSP nr 1 ma utalentowaną młodzież

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II odbył się doroczny pokaz talentów 2017. Była to jubileuszowa, bo już dziesiąta edycja Dnia Talentów. Idea związana jest z Dniem Ucznia. Młodzież zaprezentowała swoje umiejętności wokalne, instrumentalne, taneczne i sportowe.

Paleta pokazów była niezwykle szeroka: od gry na instrumencie, śpiewu, fotografii, grafiki komputerowej aż do jazdy na deskorolce, akrobacji na rowerze BMX czy pokazie technik walki i musztry. Impreza odbyła się z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod auspicjami pani Anity Szymańskiej, natomiast koordynacją całości  zajął się pan Jan Kowalski. Pani dyrektor Grażyna Kadłubowska podziękowała wszystkim uczestnikom i wyraziła nadzieję, że ten dzień stanie się inspiracją do ujawnienia nieodkrytych jeszcze talentów. Barwne widowisko nagrodzono gromkimi brawami, a i bisów nie zabrakło.

L.B.

ZSP nr 1 ma utalentowaną młodzież komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się